info@tomrismakina.com
+90(222)236 91 21

Yeni Web Sitemiz Yayındadır.

Tomris Makina 1965 yılında kurulmuş olup; 800 m2’lik atölyesinden, 2010 yılında Eskişehir Kobi Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır. 4000 m2’lik kapalı, toplam 6000 m2’lik alana sahip olan Tomris Makina; talaşlı imalat ve çelik konstrüksiyon konularında Havacılık ve Savunma, Otomotiv, Beyaz Eşya, Gıda, Demir Çelik, Döküm, Seramik, Cam, Madencilik ve Çimento Sanayi gibi sektörlere hizmet vermektedir.

Tomris Makina "Tek Seferde Doğru İmalat" prensibine göre hareket etmektedir. Bu doğrultuda; senelerin vermiş olduğu bilgi, beceri ve tecrübeyi kullanarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve bünyesinde bulunan genç, idealist bir ekip ile her geçen gün kendini yenileyerek çalışmalarına devam etmekte, alanında kendini hızla geliştirmektedir.

30 kişiye varan tecrübeli teknik personelimiz ve mühendislerimizle, müşterilerimizin fiyat, teslim süresine uyum ve kalite konularındaki kriterlerini karşılayarak, dinamik, esnek ve müşteri odaklı üretim sistemimiz sayesinde en uygun çözümlere hızlı ve güvenilir şekilde ulaşmaktadır. Giderek artan makina parkımız ile her türlü projelendirilmiş ve projelendilmemiş makina ve makina yedek parçaları, ağır sanayiye yönelik makina ve ekipmanlar, havacılık ve savunma sanayinde kullanılmak üzere torna, freze, delik delme, debur, çapak alma, taşıma, markalama fikstür ve aparatları imal edilmektedir.

 

Eskişehir Web Tasarım